הדברת נמלים – 5 טיפים להדברת נמלים בבית

נמלים הן אחד מסוגי המזיקים הנפוצים ביותר בארץ ובעולם. כמעט ואין יום שבו אתם יוצאים מהבית ולא נתקלים בנמלים, בין אם בנחיל גדול שלהן ובין אם בכמויות בודדות.

היות והנמלים הן מטרד מאוד לא נעים, אשר פוגש אותנו גם בתוך הבית – בסביבת המטבח, לדוגמה, הדרך כמעט היחידה להתמודד איתן היא באמצעות הדברת נמלים.

הדברת נמלים יכולה להיות יעילה מאוד, ולכן ריכזנו לכם כאן 5 טיפים להדברת נמלים בבית, בצורה שתחזיר לכם את היכולת להסתובב בו בלי חשש.

 

הדברת נמלים – סיימתם לאכול? נקו את הכלים

אחד הדברים שנמלים הכי נמשכות אליו הוא מאכלים, בעיקר אם הם מתוקים. בדיוק בגלל הסיבה הזו סביבת המטבח היא אחת מהסביבות הכי מלאות בנחילי נמלים, אשר עושות את דרכן כדי לקחת לק או ביס משאריות האוכל שלכם. הטיפ הראשון, אם כן, הוא לשטוף אחריכם את הכלים שבהם השתמשתם לאכילה.

 

הדברת נמלים עצמאית – אפשרית, אך לא תמיד יעילה

טיפ נוסף והא לבצע הדברת נמלים באופן עצמאי. קיימים היום מגוון רחב של מוצרים וחומרים אשר יכולים לשמש אתכם לכדי הדברת נמלים, חומרים כמו ג'ל, גרגירים ועוד. ברוב המקרים הדברת נמלים מהסוג הזה תהיה אמנם יעילה, אך לא תחזיק מעמד לאורך זמן רב.

 

יש לכם חורים בקיר או בתקרה? אל תתפלאו

לפעמים, עם הזמן וההתיישנות, החומר הלבן שנמצא בין מרצפת למרצפת, או בין הקיר לחלונות, לדוגמה, הולך ונהיה דק יותר. ברגע שהחומר הזה, שאמור לאטום את המרווח בין שתי המרצפות, הולך ומאבד מצורתו, כך לנמלים יש אפשרות לחדור פנימה ולהתחיל להטריד אתכם. רגע לפני שאתם סוגרים לעצמכם הדברת נמלים מקצועית, כדאי לאטום בחזרה את החומר הלבן, פעולה שתדרוש מכם לא יותר מכמה דקות בודדות, ולמנוע את כניסת הנמלים.

 

פח הזבל שלכם מלא בשאריות המזון שלכם – אל תשאירו אותו בבית

אתם מבשלים, טורחים, מכינים ארוחות פאר ובסוף זורקים את כל השאריות שלכם לפח. נכון שככה זה עובד? אז זהו, שגם הנמלים כבר יודעות את זה, ועושות את דרכן באישון לילה אל עבר אותן שאריות מזון. הטיפ הרביעי והחשוב הזה נוגע בהשלכת פח הזבל שלכם בכל יום לפח הירוק שברחוב – כך תוכלו להימנע מהנמלים.

 

הדברת נמלים מקצועית – זוהי הדרך הטובה ביותר

הדברת נמלים היא אחד הפתרונות המעולים ביותר להתמודדות עם תופעת הנמלים. על ידי הדברת נמלים, בין אם אורגנית, ירוקה, כימית ועוד, יכולה לדאוג לכך שהנמלים יחפשו מקום אחר להיות בו, ואם הן יעשו את דרכן בכל אופן לתוך הבית שלכם – הן ימצאו את מותן.

כדי להגיע לתוצאות מעולות, צרו קשר עם חברת קסם הדברות, שתוכל לדאוג לכם להדברת נמלים מקצועית ואמינה במהירות האפשרית.

 

יד ונמליים

אולי תאהבו גם את:

להסיר מזיקים
איך מסלקים מזיקים מהבית?

במסגרת תחזוקת הבית אנו נאלצים לעיתים קרובות להתמודד עם מזיקים שונים ומשונים. מזיקים מסוגים שונים זקוקים לשיטות הדברה שונות בכדי להיפטר מהם, ולעיתים יש צורך

קרא עוד »