איך לבחור פרטנר מושלם לקשר מזדמן?

קשר מזדמן הוא קשר לא מחייב שיכול להתאים מאד בכל מיני שלבים שונים בחיים, ויש לו הרבה יתרונות מעולים! בראש ובראשונה – הוא יכול להיות ממש כיף. אפשר לצאת לדייטים קלילים ולא מחייבים ולהנות ממערכת יחסים אינטימית, ללא מחויבות וללא החלטה מראש מה אופי הקשר. בנוסף זו דרך נהדרת ללמוד על עצמך ועל ההתנהלות שלך במצבים אינטימיים שונים. בקשר מזדמן תוכלי להתרכז קצת יותר בעצמך, לגלות מה את אוהבת ומה מתאים לך ומה פחות.

אז קשר מזדמן בין אם הוא סטוץ או משהו יותר ארוך, יכול להיות ממש נהדר, אבל כמו כל דבר אחר בחיים זה תלוי עם מי. אם נמצאת כרגע בשלב בחיים שבו בא לך קשר מזדמן הגעת למקום הנכון! הכנו לך מדריך מפורט עם ארבעה טיפים מעולים שיספרו לך כיצד לבחור פרטנר מושלם לסקס מזדמן. אז קדימה מתחילות!

 

כימיה

כימיה זה שם המשחק. גם אם מדובר בסקס חד פעמי או בהכרות שטחית למדי, חשוב מאד שתהיה בניכם כימיה חזקה. כימיה גורמת לנו להידלק וגם להרגיש יותר בנוח. אם תרגישי בנוח עם הפרטנר שלך, יהיה לך הרבה יותר קל להשתחרר ובאמת ליהנות מכל מה שיש לקשר לא מחייב להציע. בנוסף בדרך כלל אם יש כימיה מחוץ למיטה, תהיה גם כימיה מדהימה במיטה. לכן חפשי פרטנר שבאמת מדליק אותך ויש איתו כימיה מצוינת, כדי לוודא שבאמת תהני מההרפתקה.

מערכת יחסים סתמית

 

בחרי בדרך הכרות שתרגישי איתה בנוח

היום אתרי ההכרויות הם המלכים של עולם ההכרויות. למעשה הם השדכנים המודרניים והם יכולים לתת לך בדיוק את מה שאת מחפשת. מבין כל האופציות הרבות שקיימות היום בחרי באופציה שתתאים לצרכים הנוכחיים שלך ותגרום לך להרגיש בנוח. אתרי הכרויות סקס שעוסקים בדיוק בתחום הזה יכולים להוות פלטפורמה נוחה וכיפית.

 

בחרי במישהו שלא סביר שתתאהבי בו

זה אולי הטיפ הכי חשוב. קשר מזדמן הוא עניין ממש כיפי ויכול לתת לך תחושה מדהימה. אם כיף לך אז יכול להיות שתרגישי נחשקת וסקסית ואולי יעלו עוד רגשות. חשוב מאד לא להתאהב בקשר המזדמן שלך! בגלל שאנחנו עלולות להקשר רגשית דרך סקס, חשוב מאד לבחור בפרטנר שלא תתאהבי בו. אם תתאהבי והוא לא יהיה בענין זה עלול להיות מפח נפש ממש גדול.

 

תכירי את הפרטנר

נכון שאת מחפשת קשר קליל ומזדמן אבל עדיין חשוב שתכירי קצת את הבחור. בפגישה הראשונה חשוב לבחור במקום נחמד כיפי וסקס אך לרוב לא בבית של אחד מכם. אנחנו ממליצים להפגש עם הבחור מחוץ לבית כדי לבדוק אם יש בכלל כימיה ומשיכה. בחרי במישהו נחמד ונעים שיוכל לתת לך תחושת בטחון, שחשובה לנו תמיד בתור נשים. אז קחי את הטיפים האלה וצאי לבלות, לחגוג ולכבוש את העולם. תוך כדי בוודאי תמצאי מישהו מתאים לקשר מזדמן קליל וכיפי! תהני!

להתאהב

אולי תאהבו גם את:

מערכת יחסים מרה
מה נחשב ליחסי מרות?

יחסי מרות מתייחסים למערכת יחסים היררכית בין שני צדדים, בהם אחד מהצדדים מחזיק בסמכות ובכוח משמעותיים על הצד השני. מערכת יחסים זו טומנת בחובה פער

קרא עוד »