מיזמים ופרויקטים לעזרה כלכלית לציבור הישראלי

הציבור הישראלי משלם אלפי שקלים מדי שנה בעבור מוצרים שהם לא משתמש בהם, בעיקר בענף הביטוח. על כן, אנו עדים לפתיחתם של מיזמים ופרויקטים אשר מאפשרים לקבל עזרה כלכלית ובכך לצאת לדרך חדשה ונבונה יותר.

מדינת ישראל – מציאות כלכלית בלתי אפשרית

במדינת ישראל ישנם עשרות אלפי אזרחים אשר מצבם הכלכלי נע בין חמור עד גרוע מאוד. למעשה, ע"פ נתונים אשר מתפרסמים מעת לעת עולה כי אלפי ישראלים במדינת ישראל חיים באופן קבוע עם מינוס בבנק, וזאת לאור מציאות כלכלית בלתי אפשרית אשר מערבת שכר נמוך מאוד כמו גם יוקר מחייה בשלל תחומי החיים, החל מנושא הדיור ועד למזון. יחד עם זאת, אנו עדים לכך שבעשור האחרון נפתחו לא מעט מיזמים ופרויקטים, הן ממשלתיים והן פרטיים אשר מנסים לעזור לציבור הישראלי מבחינה כלכלית, ובכך להעניק לכם את האפשרות לקבל את הידע הכלכלי הטוב ביותר אשר יכניס אותם להתנהלות כלכלית נבונה ונכונה.

כסף

כיצד נתנהל בצורה נבונה?

התנהלות כלכלית נבונה היא הדרך הבטוחה ביותר ליציאה מהמינוס, כאשר כיום בזכות המיזמים והפרויקטים הרבים ניתן לקבל עזרה מקצועית ממומחים בתחום, במגוון רחב של תחומים. חשוב לזכור כי פנייה לעזרה מקצועית היא המפתח להתחלה של התנהלות כלכלית נבונה, וזאת לאור הבורות של רוב הציבור בכל הקשור להתנהלות כלכלית כמו גם התמודדות עם תאגידים גדולים אשר מנהלים את הכספים, החל מניהול הפנסיה ועד בתי השקעות. אחד התחומים הבולטים ביותר אשר בו הציבור מוציא כספים מיותרים הוא ללא ספק ענף הביטוח, וזאת לאור העובדה כי ע"פ נתונים של משרד האוצר אלפי אזרחים במדינת ישראל מחזיקים בכפל ביטוחי, מצב שבו אזרח מבוטח במספר חברות ביטוח ומשלם בעבור פוליסות ביטוח זהות. מדובר בסכומי כסף אדירים אשר מבוזבזים מדי שנה, כאשר בלא מעט מהמקרים ישראלים רבים אפילו אינם מבינים כי יש ברשותם כפל ביטוחי, עד אשר הם מגלים זאת בסיכום השנה בחשבון האשראי. על כן, פרויקט יוצא דופן בתחום הוא אתר האינטרנט הר הביטוח אשר מאפשר בצורה קלה ופשוטה לאתר את הביטוחים הקיימים, לבטל את הכפולים ולהוזיל את עלויות הביטוח – ובכך לחסוך בין מאות לאלפי שקלים, מדי שנה.

אתר הר הביטוח – פרויקט לעזרה כלכלית

אתר הר הביטוח הוא פרויקט חדשני אשר נועד לעזור לציבור הישראלי לקבל מידע מהימן לגבי היכן יש להם פוליסות ביטוח, האם יש כפל ביטוחי וכיצד ניתן להוזיל בעלויות. צוות המומחים של החברה, אשר מורכב מסוכני ביטוח אובייקטים ילווה אתכם בתהליך וזאת על מנת לעזור לצאת מהמינוס כמו גם לנהל את הכספים בענף הביטוח בצורה טובה יותר, ובכך להימנע מהוצאה כספית מיותרת של לא מעט כספים. למידע נוסף, היכנסו לאתר בכתובת https://harhabituach.co.il.

 

אולי תאהבו גם את:

איך מתנהלים עם מס אמריקאי
איך מתנהלים עם מס אמריקאי?

ארצות הברית, ארץ ההזדמנויות הבלתי נגמרות, מושכת אנשים רבים, וביניהם ישראלים, לבצע בה השקעות, לפתח פעילות פיננסית, או להשיג כל הכנסה שמקורה בארצות הברית. לצד

קרא עוד »
מטבעות
4 יתרונות ברכישת מגרש להשקעה

לאחרונה יותר ויותר משקיעים פונים דווקא להשקעות נדל"ן, ודווקא להשקעה במגרש. ניתן לרכוש מגרש ולהשקעה המיועד לחקלאות ולהפשרה בהמשך, במקרה כזה ההשבחה היא משמעותית והמשקיע

קרא עוד »