הכל על הגשת תביעה עקב נזקי צנרת ומים

למים תפקיד חשוב לא רק בשמירה על הבריאות שלנו, אלא גם בשמירה על איכות החיים שלנו, באמצעות פעולות שגרתיות כמו שטיפת כלים, מקלחות, שימוש בשירותים ועוד. לפיכך, כאשר מתעורר החשד כי קיים לנו נזק מים, עלינו להגיע לפתרון יעיל ומהיר במיוחד ובמידת הצורך, אף להגיש תביעה כנגד הגורם האחראי

 

כיצד מתמודדים עם נזקי צנרת ומים?

השימוש התכוף שאנחנו עושים במערכת הצנרת הביתית שלנו, בשילוב עם בלאי הצנרת ותקלות שונות אחרות, הופכים יחדיו את נזקי הצנרת והמים לנזקים שכיחים ביותר בדירות ובבתים, כאשר עלויות הטיפול בנזקים אלו יכולות להגיע לאלפי ואף עשרות אלפי שקלים, במיוחד במקרים בהם היה עיכוב בגילוי מקור הנזק ו/או טיפול לקוי.

החשיבות הרבה שיש לפעולות השונות והיום – יומיות שאנחנו מבצעים עם המים, יחד עם הרצון להימנע מהחמרת הנזקים, מביאים לכך שעלינו למצוא פתרון יעיל ומהיר במיוחד לנזקי הצנרת והמים ולעיתים אף להגיש תביעת נזקי צנרת, כפי שניתן לראות באתר https://www.sultanlaw.co.il.

 

מהי תביעת נזקי צנרת ומים?

את תביעות נזקי הצנרת והמים ניתן לחלק ל – 2 קטגוריות עיקריות:

 

  • מקור הנזק אצל גורם אחר

כאשר הגורם לנזקי הצנרת והמים נמצא אצל גורם אחר, שכנים או ברכוש המשותף של הבניין, ניתן יהיה לתבוע ישירות את הגורם האחראי או את חברת הביטוח שלו, כאשר במרבית המקרים, ניתן יהיה להגיע להסדר משפטי מהיר דרך המפקחת על הבתים המשותפים.

 

  • מקור הנזק אצלנו בדירה

במידה מקור הנזק נמצא אצלנו בדירה וקיים לנו ביטוח דירה, הרי שנוכל לתבוע את חברת הביטוח, שתפעל לתיקון הנזק ותישא בעלויות התיקון (למעט החלק של ההשתתפות העצמית, כמוגדר בפוליסת הביטוח).

 

הגשת תביעת נזקי צנרת ומים

בין אם אנחנו תובעים את השכן ובין אם את חברת הביטוח, כדי למקסם את סיכויים הצלחת התביעה שלנו, עלינו להוכיח את הנזק ואת הקשר הסיבתי, כלומר שהנזק אכן נגרם כתוצאה מהמקרה בגינו אנחנו תובעים.

לשם כך, עלינו להכין ולאסוף את כל החומר הרלוונטי, החל מצילומים של מקור הנזק וכלה בחוות דעת של איש מקצוע מומחה, כך שעילת תביעת נזקי הצנרת תהיה מבוססת היטב ובכדי לעשות זאת בצורה המיטבית, חשוב ומומלץ, שיהיה לצידכם עורך דין המתמחה בדיני נזיקין.

 

עורך דין נזקי צנרת ומים

שירותיו של עורך דין נזקי צנרת ומים, יכולים להיות נקודת ההבדל בין קבלת התביעה שהוגשה ותיקון מלא של הנזק לבין דחיית התביעה ועוגמת נפש. שירותיו של עורך הדין כוללים התנהלות מקצועית ועניינית מול חברת הביטוח, הבאת איש מקצוע מומחה שיספק חוות דעת וכמובן, הכנת כתב תביעה מבוסס ומשכנע.

 

לסיכום

נזקי צנרת ומים יכולים לפגוע בשגרת החיים שלנו, זאת מלבד עלויות התיקון היקרות ולכן, חשוב לטפל בהם בצורה יעילה ומהירה, לעיתים גם באמצעות הגשת תביעה משפטית, באמצעות המפקחת על הבתים המשותפים או כנגד חברת הביטוח, כאשר בכל אחד המקרים הללו, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיו של עו"ד המתמחה בנזקי צנרת ומים.

אינסטלציה

אולי תאהבו גם את: